درخواست نوروزی مردم از رئیس جمهور+عکس
ثامن : در استانه نوروز برای جلوگیری از اسراف، مردم در شبکه های اجتماعی از رئیس جمهوردرخواست عدم ارسال پیامک تبریک نوروزی را داشتند.

به گزارش سایت خبری ثامن؛برای اولین باردر کشور رئیس جمهورروحانی از طریق پیامک سال نوروز را به مردم تبریک گفت؛ اتفاقی که انتقادات زیادی را به دنبال داشت، اکبر اعلمی نماینده اصلاح‌طلب دور ششم مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی اجتماعی خود از پیامک‌های «نوروزی رئیس جمهور» انتقاد کرد و نوشت: پس از انقلاب همه روسای جمهوری در آغاز سال نو از طریق صدا و سیما ضمن گفت‌وگو با مردم فرا رسیدن عید نوروز را به آنان شادباش می‌گویند که آقای روحانی نیز امسال از این فرصت و رسانه فراگیر کمال استفاده را کرده و نوروز سال ۹۳ را به عموم مردم تبریک گفت.

نماینده اصلاح‌طلب دوره ششم مجلس شورای اسلامی ارسال پیامک نوروزی رئیس‌جمهور به همه ملت ایران را پوپولیستی و عوام‌فریبانه دانست و نوشت: چرا بدعتی را می‌گذارند تا رؤسای دولت‌های بعدی هم آن را تکرار کنند؟ «خرج چو از کیسه مهمان بود/ حاتم طائی شدن آسان بود!».

در متن پیام نوروز روحانی آمده بود: "نوروز سرشار از شادی و امید را برایتان آروزمندم. حسن روحانی رییس‌جمهور"

همچنین ارسال پیامک برای شرکت در انتخابات 7اسفند از طرف روحانی نیز موجب نارضایتی مردم شد متن پیام این بود «مردم عزیز ایران؛ کشور امروز به رای شما نیاز دارد. جمعه 7 اسفند، آینده پر امید ایران را رقم بزنیم. حسن روحانی رئیس جمهور.»

در مقابل  انتفادات در خصوص هزینه ارسال پیامک ها گفته می شود که هیچ یک از اپراتورها وجهی از نهاد ریاست جمهوری بابت هزینه ارسال پیامک دریافت نکرده و همه آن‌ها به صورت اسپانسر این کار را انجام داده و می دهند، اما در این جا این سوال مطرح می شود که این اسپانسر با چه هدفی این کار تبلیغاتی را انجام می دهد؟

امسال دراستانه نوروز برای جلوگیری از اسراف، مردم در شبکه های اجتماعی از رئیس جمهوردرخواست عدم ارسال پیامک تبریک نوروزی را داشتند.

برچسب ها : سال نو،عید،رئیس جمهور،روحانی،پیامک