سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  نجومی بگیران، مردم را زنده به گور کردند!
  ثامن : پرداخت حقوق های میلیونی از نظر رئیس سازمان برنامه و بودجه نامتعارف نیست و مصوبات خاصی وجود دارد که این حقوق ها را تایید می کند ! ایا در دولت مصوبه وجود ندارد که کوچکترین حقوق انسانی یک شهروند در آن گنجانده شود و انسان های بی پناه گور را برای فرار از سرما انتخاب نکنند.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛این روزها مسئله گور خواب ها نقل محافل رسانه  ای و اظهارات مسئولین شده است ، 50بی خانمانی که از سرمای زمستان، به قبرهای خالی گورستان نصیرآباد پناه برده اند .

   در هر گوری که در نهایت جای یک میت است سه –چهار نفره زندگی می کردند، این اتفاق بسیار دردناک و یک مسئله سیاسی نیست بلکه  نتیجه یک تفکر است تفکر اشرافی گری و گرفتن حقوق های نجومی ناحق که نتیجه اش می شود زنده به گور کردن فقرا، این فقرا معتاد هم که باشند باز هم انسان هستند و ما حق نداریم پیش از رسیدن موئد مرگ انها را روانه گورستان کنیم.

  یکی از این گور خواب ها حرف جالبی زد وقتی از او پرسیدند   از این مرده هایی که کنارشان می خوابید، نمی ترسید؟گفت نه، زندگی کنار زنده‌ها سخت تر از مرده هاست. از صبح که آمدند و ما را انداختند بیرون تازه فهمیدم که زندگی کنار زنده ها سخت تر از مده هاست.

  زندگی کنار زنده هایی که به بیت المال دست درازی می کنند و حقوق های نجومی و حق اوقات فراغت فرزندان را حق خود از سفره انقلاب می دانند بسیار سخت تر از مرده هایی است که کاری به کار کسی ندارند.

  حسین شریعتمداری در این خصوص اظهار داشت: گور خوابی نتیجه حقوق نجومی است و موجب شرم است، به خصوص برای اینکه که کسی حقوق نجومی می‌گیرد بسیار شرم‌آور است زیرا کسی که حقوق نجومی می‌گیرد درد مردم را نمی‌فهمد.

  در واکنش به حقوق های نجومی محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه گفته بود: بلافاصله بررسی‌های لازم را انجام داده و متوجه شدیم مصوبات خاصی وجود دارد که امکان افزایش حقوق و ایجاد چنین پرداخت‌هایی را فراهم آورده است.

  وی ادامه داد: به گفته دستگاه‌های نظارتی هیچ‌یک از این افراد به قوه قضاییه نمی‌روند چرا که حقوق‌ها با اینکه غیرمتعارف بود اما براساس قانون پرداخت می‌شد.

  پرداخت حقوق های میلیونی از نظر رئیس سازمان برنامه و بودجه نامتعارف نیست و مصوبات خاصی وجود دارد که این حقوق ها را تایید می کند ! ایا در دولت مصوبه وجود ندارد که کوچکترین حقوق انسانی یک شهروند در آن گنجانده شود و انسان های بی پناه گور را برای فرار از سرما انتخاب نکنند.

  به گفته  ولی داداشی دبیر کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی حدود 24 میلیارد تومان در چند ماه اخیر حقوق های نجومی پرداخت شده است با یک حساب و کتاب کوچک این حقو های افشا شده می تواند همه گور خواب ها و کارتن خواب ها را به سرپناه برساند چه رسد به انهایی که افشا نشده!

  همچنین چندی پیش پیامک رئیس جمهور در مورد حقوق شهروندی به تمامی خط های فعال کشور ارسال شد، مورد اعتراض مردم واقع شد که هزینه این پیامک ها چند صد میلیون می شود البته شاید چون فقرا و گور خواب های معتاد گوشی تلفن همراه ندارند حق و حقوق شهروندی هم ندارند!

   

   

  برچسب ها : گورخواب ، رئیس جمهور ،حسن روحانی ، محسن رضایی
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .