سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  هشدار نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به سران فتنه
  ثامن : شیرازی افزود: بهزاد نبوی اعتراف می کند ما هیچ سندی دال بر تقلب نداشتیم همچنین ابطحی اعتراف می کند تقلب اسم رمز شورش در ایران بود و می گوید ادعای تقلب را اقای موسوی خوئینی ها به ما تلقین کرد و گفت برای ادامه کار ادعای تقلب را لازم داریم و نباید فیتله تقلب را پایین بکشیم.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛به مناسبت دهه بصیرت  همایش پیشگامان بصیرت و مدافعان ولایت با حضور خانواده های شهدا در حسینه امام خمینی(ره) دفتر مقام معظم  رهبری برگزار شد .

  حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در این همایش اظهار داشت: مقام امامت بعد از امتحان حضرت ابراهیم(ع) به وی اعطا شد ، مقام امامت مقام تشکیل حکومت دینی و رهبریت جامعه است.

  وی بیان داشت: غدیر تنها به موضوع ولایت حضرت علی(ع) نمی پردازد یک بخش از غدیر ولایت امیر المومنین علی (ع) است، پیامبر گرامی اسلام در خطبه غدیریه به امامت همه ائمه  اشاره کردند و حکومت دین همه ائمه را تبین کردند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس  بیان داشت: پیامبر مسئله ولایت و استمرار حاکمیت دین را برای مردم تبین کردند وقتی پیامبر مسئله ولایت و حاکمیت دین را تبیین می کند جبرائیل نازل می شود و می گوید با ولایت رسالت پیامبر تکمیل شد ، این یعنی  بدون ولایت و استمرار حاکمیت، دین اسلام ناقص است.

  شیرازی تصریح کرد: بزرگترین نعمت که خداوند به بشریت اعطا کرد نعمت  ولایت بود با ولایت ائمه(ع) دین اسلام کاملترین دین شد، مبعث پیامبر سرآغاز تاریخ هجری نشد بلکه هجرت پیامبر سرآغاز تاریخ هجری قمری شد زیرا هجرت آغاز برای تشکیل حکومت نبوی در مدینه بود.

  وی اظهار داشت: وقتی که حاکمیت مطرح می شود دشمنی ها و فتنه ها پررنگ تر می شود و مقابله با ولایت و حکومت ولایی صورت می گیرد.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس   تاکید کرد: تا قبل از هجرت پیامبر به مدینه،  نه جنگ و نه فتنه انچانی مطرح است اما بعد از هجرت  ایه های جهاد در برابر فتنه گران نازل می شود اولین جنگ بعد از هجرت جنگ بدر است یعنی مبارزه با حکومت دینی به صورت جنگ آشکار می شود.

  وی افزود: حضرت علی(ع) هم وقتی که حکومت را به دست می گیرند فتنه ها نیز پررنگ تر می شود، حدود5 سال حضرت علی(ع) حکومت کردند و در این مدت به خاطر فتنه ها مدام در جنگ بودند.

  شیرازی تاکید کرد: در ابتدای حکومت حضرت علی(ع) جنگ جمل شکل می گیرد و کسانی که در اسلام آوری پیشکسوت هستند در جنگ جمل مقابل حضرت علی (ع) جنگ کردند، فتنه بعدی در جنگ صفین بود که قرآن ها را بالای نی کردند و حضرت علی(ع) را مجبور به پذیرش حکمیت کردند.

  وی تصریح کرد: حضرت علی (ع) در یکی از خطبه های نهج البلاغه می فرماید من چشم فتنه را کور کردم ، اگر حضرت علی(ع) آن زمان با فتنه مقابله نمی کرد الان چیزی از اسلام باقی نمی ماند، حضرت علی(ع)با بصیرت و اخلاص و برای دفاع از ارزش ها وارد میدان می شوند و 4هزار نفر از افرادی را که در صفین کنارش بودند را به درک واصل می کند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس  بیان داشت: فتنه در مقابل حاکمیت دین شکل می گیرد رهبر هر جامعه اسلامی طبق حکم قرآن باید با فتنه ها مقابله کند این مسئله یک تکلیف الهی برای رهبر جامعه اسلامی است.

  شیرازی گفت: در ایه91 سوره نسا خداوند می فرماید فتنه گران در فتنه غرق می شوند و اگر فتنه گران از جنگ با حاکمیت  دینی  دست برنداشتند و تسلیم نشدند انها را بکشید، این اجازه را خداوند داده که بر جان و مال فتنه گران سلطه داشته باشید و چشم فتنه راکور کنید .

  وی تاکید کرد: درهر عصری رهبری جامعه دینی باید در مقابل فتنه بایستد، وقتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انقلاب را شکل می دهد نظام دینی به وجود می آید و فتنه های بزرگی مانند ملی گراها ، منتظری، شریعتمداری و فتنه78 و فتنه88 شکل می گیرد همه این فتنه ها بر علیه حاکمیت اسلام است.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس  افزود: وقتی یک فتنه شکل می گیرد امام خمینی(ره) در مقابل فتنه آرام نمی نشیند و در مقابل هر فتنه چهره فتنه گران را تبین می کند تا نظام اسلامی را حفظ کند.

  شیرازی تصریح کرد: در دوران رهبری مقام معظم رهبری نیز هر فتنه ای رخ داد ایشان چهره آن را تبین کردند البته فتنه تمام بشو نیست! در سال 68 که فتنه منتظری شکل گرفت رهبر معظم انقلاب این فتنه را خنثی کردند اما دشمن فتنه دیگری را اغاز کرد و تقریبا در هر 10 سال یک فتنه شکل گرفت.

  وی گفت: طراحی فتنه اگر تبین شود باید به سال78 برگردیم اگرچه دشمنان اسلام می گویند برای طراحی فتنه از سال68 طراحی هایی را روی میر حسین موسوی برنامه ریزی کردیم، این اسناد را خود آمریکایی ها بیان می کنند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس افزود: سال77برخی ها را وارد ایران کردند و می خواستند انقلاب مخملی در ایران شکل دهند و انقلاب اسلامی را نابود کنند.

  شیرازی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در 29 خرداد سال88 در اولین جمعه بعد از انتخابات مطرح کردند که اینها می خواستند انقلاب مخملی گرجستان را در ایران اجرایی کنند.

  وی افزود: کسانی که در فتنه88 دستگیر شدند اعتراف کردند که از کجا خط می گرفتند همه این اسناد در دو جلد کتاب به نام دادگاه88 منتظر شده است، نادر صدیقی یکی از دستگیر شده گان اعتراف کرد که فیلمی منتشر شده بود که خودش آن را ترجمه کرد و با توزیع این فیلم درصدد آموزش انقلاب مخملی بودند.

  شیرازی افزود: بهزاد نبوی اعتراف می کند ما هیچ سندی دال بر تقلب نداشتیم همچنین ابطحی اعتراف می کند تقلب اسم رمز شورش در ایران بود و می گوید ادعای تقلب را اقای موسوی خوئینی ها به ما تلقین کرد و گفت برای ادامه کار ادعای تقلب را لازم داریم و نباید فیتله تقلب را پایین بکشیم.

   

  وی بیان داشت:  خانوداه شهدا همواره جلوتر از بقیه بودند و 20 روز قبل از حماسه9دی  خانواده شهدای قم با برگزاری همایشی محاکمه فتنه گران را خواستار شدند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس  خاطر نشان کرد: رهبری در سال 92 در جمع دانشجویان فرمودند در انتخابات سال88 کسانی که تقلب را مطرح می کردند چرا اردو کشی خیابانی کردند مگر کشور قانون ندارد.

  شیرازی بیان داشت: تمرد در برابر فرمان و تدبیر ولایت فقیه و ایستادن در مقابل حکومت دینی حکمش اعدام است، فتنه گران در جلسات خصوصی خود اعتراف می کنند که تقلبی صورت نگرفته است این حرف ها یعنی خیانت به مردمی که حرف این ها را باور کرده بودند اینها به مردم دروغ گفتند اگر تقلب نشده چرا کشور را دچار آشوب کردند و هزینه زیادی برای ملت و کشور درست کردند؟

  وی گفت: اگر خدا به مردم کمک نمی کرد مردم در این فتنه به جان هم می افتادند و اتفاق جبران ناپذیری رخ می داد، رهبر معظم انقلاب  فتنه88 را خط قرمز نظام اعلام کردند  اما هنوز برخی ها گردن کشی می کنند و از فتنه گران حمایت می کنند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس  گفت: اگر لطف و مودت انقلاب نبود موسوی و کروبی و خاتمی را محاکمه و طبق اسناد حکم اقایان اعدام بود، رهبری فرمود حکم این اشخاص بسیار سنگین تر از ان است که در حال حاضر اجرا می شود.

  نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در ادامه با هشدار به فتنه گران گفت: کاری نکنید که این مردم از رهبری و قوه قضائیه در خواست کنند حکم اسلام در مورد سران فتنه اجرایی شود که با این کار اقایان فتنه گرسخت پشیمان خواهند شد.

  وی بیان داشت: البته امروز هنوز فتنه را استمرار می دهند و می خواهند فتنه دیگری شکل دهند، اما مردم در 23 تیر سال78 و در 9دی سال88 فتنه را خاموش کردند و نشان دادند که با ولایت هستند هرچند برخی مسئولین و خواص در این راه نباشند اتفاقی نمی افتد.

  در پایین همایش دعای سمات قرائت شد.

   

  برچسب ها : 9دی،سپاه قدس
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .