چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  نماینده مردم قم در مجلس:
  در سال 88، خواص بی بصیرت توسط دشمنان انقلاب فریب خوردند
  ثامن : نماینده مردم قم در مجلس گفت: در سال 88 خواص بی بصیرت، با وجود اینکه میدانستند فتنه نقشه دشمنان است، از آنها حمایت کردند، اما ملت ایران نشان دادند که از خواص با بصیرت تر هستند و در روز 9 دی به میدان آمدند.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛احمد امیر آبادی فراهانی، شب گذشته در مراسم نشست بصیرتی به مناسبت سالروز 9 دی، که در مسجد طفلان مسلم منطقه نیروگاه قم برگزار شد با اشاره به ناامنی های موجود در کشورهای همسایه ایران اسلامی اظهارداشت: هدف دشمن از ایجاد این ناامنی ها در کشورهایی نظیر سوریه، عراق و یمن؛ در نهایت ایجاد ناامنی در کشور ایران بود، همانطور که شاهدیم برای رسیدن به این هدف هزینه های بسیار بالایی را متقبل شده است.

  وی افزود: امروز می بینیم که دشمن در تمامی این میادین شکست بدی خورده و این به برکت مجاهدت و جوانمردی شهدای مدافع حرم است که با خون خود مانع پیشروی دشمن شده اند؛ بنابراین ملت ایران این آسایش و آرامش امروز را مدیون شهدای مدافع حرم است.

  یکی از اهداف دشمن ایجاد ناامنی در کشور ایران است

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سالروز حماسه عظیم ملت ایران در 9 دی سال 88 بیان داشت: ملت ایران در سال 88 با بصیرت و اقدام به موقع و بدون هیچگونه درخواست از ارگان یا نهادی در روز 9 دی برای دفاع از انقلاب اسلامی، ولایت، وحدت ملی، ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل  به میدان آمدند و آن حماسه عظیم و به یادماندنی را خلق کردند.

  وی اضافه کرد: به یاد دارم در روز 9 دی 88 در میدان مطهری قم از هر کسی میپرسیدیم که چه کسی به شما گفته به اینجا بیایید؟ همه می گفتند کسی به ما نگفته، ما اجازه نمی دهیم دشمنان داخلی و خارجی به آرمان های مقدس ما توهین و اهانت کنند. همه شاهد بودیم که این حرکت عظیم در سراسر ایران اسلامی، در روستاها، شهرها و کلان شهرها اتفاق افتاد.

  نتیجه حماسه عظیم 9 دی، کوری چشم فتنه گران و دشمنان بود

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حرکت مردم در آن حماسه تاریخی و برچیده شدن بساط فتنه و کور شدن چشم دشمنان خاطرنشان کرد: مردم ایران به میدان آمدند تا ثابت کنند که نمی گذاریم دستاوردهای انقلاب اسلامی و خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدسمان پایمال شود.

  وی گفت: دشمنان از بعد از انقلاب به دنبال براندازی نظام اسلامی بوده اند. همانطور که شاهد بودیم دشمنان انقلاب اسلامی  قبل از انتخابات سال 88 صحبت از تقلب در انتخابات را به میان آوردند و متاسفانه برخی از خواص بی بصیرت در کشور هم شروع کردند به حمایت از دشمن و با وجود اینکه می دانستند این نقشه دشمن است، حرف دشمنان را تکرار کردند.

  در سال 88، خواص بی بصیرت توسط دشمنان انقلاب فریب خوردند

  امیر آبادی با اشاره به نحوه برگزاری انتخابات در کشور ایران اظهار داشت: خوشبختانه در کشور ما هنگام رای گیری ناظرانی از نهادها و ارگانهای مختلف نظیر نیروی انتظامی، دولت، وزارت کشور و حتی نمایندگان کاندیدای ریاست جمهوری در شعبه های رای گیری حاضر می شوند و بر روند صحیح رای گیری نظارت می کنند. با این وجود بعد از انتخابات بعضی ها شعار تقلب دادند و در کشور ایجاد ناامنی کردند.

  وی افزود: روز انتخابات سال 88 ، در ساعت 4 بعدازظهر، هنگامی که هنوز رای گیری تمام نشده بود، یکی از کاندیدا اعلام می کند تقلب شده، مردم را می کشند به خیابان ها و شعارهای هنجارشکنانه می دهند؛ دشمنان هم که برنامه های خود را از قبل چیده و منتظر چنین لحظه ای بودند، با این فضاسازی صورت گرفته وارد عمل می شود تا نقشه های خود را اجرا کند.

  در فتنه 88، دشمنان نقشه های خود را توسط مخالفان نظام اجرا کردند

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اکثر قطعنامه ها و تحریم هایی که بر ملت ایران تحمیل شد بعد از جریان فتنه 88 بود. در فتنه 88 تعداد زیادی سلاح و مهمات وارد ایران شد، تعدادی از بسیجیان ما مجروح و شهید شدند، چادرهایی که از سر زنان به زیر کشیده شد، حضور جاسوسی دشمن در کشور، فعال شدن سفارتخانه ها و حمایت از مخالفین داخل کشور بیش از پیش تشدید شد.

  وی با اشاره به اعمال ناپسند فتنه گران در کشور خاطرنشان کرد: خسارت زدن به اموال عمومی و به آتش کشیدن آنها، سردادن شعارهای مخالف آرمان های ملت ایران نظیر" نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" در مرکز ایران اسلامی، اهانت به ساحت بنیانگذار انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و آتش زدن عکس امام و در نهایت اهانت به ساحت مقدس اهل بیت(ع) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در روز عاشورا از جمله کارهای فتنه گران و مخالفین در کشور بود.

  فتنه گران بیشترین خسارت را به نظام اسلامی وارد کردند

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این زمان ملت ایران با بصیرت و اقدام به موقع به میدان آمدند و با آن جمعیت خروشان فتنه گران را محکوم کردند و با آرمان های انقلاب و امام خمینی (ره) تجدید بیعت کردند؛ در روز 9 دی مردم ایران ثابت کردند که از خواص بابصیرت تر و جلوتر اند اما برخی خواص در آن چندماه سکوت کردند و چیزی برزبان نیاوردند.

  وی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص وحدت اسلامی افزود: مردم ایران در روز 9دی، وحدت کلمه را به معنای واقعی کلمه نشان دادند و ماندگاری و بقای انقلاب را تثبیت کردند؛ این روز باید همچنان جزء ایام الله های این انقلاب بماند.

  ملت ایران در 9 دی88 بقای انقلاب را تثبیت کردند

  امیرآبادی خاطرنشان کرد: هدف اصلی فتنه گران در فتنه 88 این بود که دوباره آمریکایی ها را بر این ملت حاکم کنند. خیلی از زوایای فتنه 88 برای مردم هنوز روشن نشده است؛ بنابراین هنوز باید مراقب و آگاه باشیم. حماسه 9 دی ملت ایران نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه اخیر برخی از این فتنه گران به رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر تمدید و تشدید تحریم ها علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: اینها همان نوکران استکبار و سیلی خوردگان از این ملت هستند در خارج از کشور که با کمال بی شرمی دست به این عمل ناپسند زدند.

  نامه نگاری با رئیس جمهور جدید آمریکا، کار همان فتنه گران سال 88 بود

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله سوریه و آزاد سازی شهر حلب اظهار داشت: مبارزه با داعشی ها و تکفیری های خبیث سخت بود، اما شاهد بودیم که مقاومت مردم جواب داد، و این وعده خداست و این جز با مقاومت مدافعان حرم، تدابیر رهبر معظم انقلاب، جانفشانی رزمندگان اسلام و سرداران سپاه اسلام به دست نیامده است.

  نماینده مردم قم در مجلس افزود: اکنون ما شاهدیم که عزت ملت ایران در صحنه نبرد به دست آمده است، نه در پشت میز مذاکره؛ در آغاز بکار این دولت گفته شد که مشکلات این ملت با مذاکره حل می شود، اما اکنون بعد از گذشت 4 سال از آن زمان هیچ اتفاقی نیفتاده است.

  عزت ملت ایران، در صحنه نبرد به دست آمده است

  وی اضافه کرد: امروز برخی از دولتمردان و اعضای تیم مذاکره کننده می گویند که مذاکرات در تمامی عرصه ها با رهبر معظم انقلاب هماهنگ شده و ایشان از روند جزء به جزء مذاکرات اطلاع داشته اند؛ اما اینطور نیست و این جفایی است در حق رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، حضرت آقا در ابتدای مذاکرات به اعضای تیم مذاکره تذکر دادند که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند، اگر می خواهید مذاکره کنید مرحله به مرحله پیش بروید ولی این افراد به این تذکرات توجهی نکردند.

  اعضای تیم مذاکره کننده به تذکرات حضرت آقا توجهی نکردند

  وی در خصوص برنامه های امروز دشمنان برای نظام اسلامی اظهار داشت: اعتمادزدایی در نظام اسلامی یکی از مسائلی است که دشمنان دنبال آن هستند؛ امروز دشمن میخواهد با ایجاد شایعه های مختلف در کشور، میان مردم و مسئولین کشور فاصله بیندازد. ملت ایران باید مراقب باشد که مبادا دشمن در این عرصه پیروز شود.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: مبارزه با مفاسد اقتصادی، جلوگیری از رانت خواری ها، مبارزه با اشرافی گری و مبارزه با کسانی که می خواهند دست اندازی به بیت المال کنند از جمله وظایف مردم و مسئولین است، وظیفه اصلی مسئولین در این مبارزه شفاف سازی است؛ اما باید مراقب باشیم در راه مبارزه با این مفاسد در زمین دشمن بازی نکنیم.

  نقشه امروز دشمنان ایجاد اعتمادزدایی در نظام است

  وی با اشاره به گورخوابی برخی مستضعفان و محرومان در حاشیه شهر تهران که اخیرا کشف شد، افزود: وقتی رئیس جمهور کشور وزرایی با درآمدهای میلیاردی و نجومی را برسرکار می آورد، وزیری که ویلای آنچنانی دارد؛ معلوم است که این وزیر اصلا به فکر مستضعفان و محرومین نخواهد بود.

  امیرآبادی اضافه کرد: ما فرزندان این انقلاب هستیم؛ انقلابی که وارثان آن به تعبیر حضرت امام (ره) مستضعفان و محرومان هستند. نفرین بر آنانی که تجمل گرای و اشرافی گری را داخل دولت ها و کشور آوردند. ساده زیستی رهبر انقلاب باید الگوی همه ما به ویژه مسئولان نظام اسلامی باشد.

  مسئولین نجومی بگیر، درد مردم را نمی فهمند

  وی در پایان بیان داشت: مردم باید در انتخابات آینده مثل همیشه با بصیرت و هوشیاری، فردی که برای این نظام اسلامی مناسب است را انتخاب کنند تا ایران اسلامی روزبه روز پله های پیشرفت را طی کند.

  قم فردا

   

  برچسب ها : 9دی، فتنه88 ،روز بصیرت
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .