چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  استاندار قم تأکید کرد؛
  راهکارهای مقابله با فرونشست زمین در قم بررسی شود
  ثامن : استاندار قم با اشاره به اهمیت اجرای شیوه‌های برون رفت از بحران آب و حفظ منابع آبی گفت: راهکارهایی که برای مقابله با فرونشست زمین مطرح است بومی سازی و بررسی شود.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛به نقل از استانداری قم سید مهدی صادقی در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد طی سخنانی ضمن بزرگداشت روز ۹ دی، به نقش حیاتی آب در تمام شئونات زندگی اشاره کرد و اظهار کرد: همه دستگاه‌های ذیربط در این حوزه باید با همگرایی و تعامل و بدور از هرگونه اختلاف نظر تلاش کنند تا نتایج مثبتی در موضوع حفاظت از منابع آب بدست آید.

  وی ضمن تأکید بر لزوم تشکیل کارگروه‌های تخصصی ذیل شورا، اضافه کرد: موضوعات مختلف مورد بررسی و کارشناسی دقیق قرار گیرند و نتایج و جمع بندی نهایی برای نظر سنجی و تصویب نهایی در صحن شورا مطرح شود.

  استاندار قم اهمیت مسأله فرونشست زمین را مورد توجه قرار داد و گفت: راهکارهایی که در این زمینه مطرح است باید با کارشناسی دقیق و بررسی شرایط اقلیمی استان بومی‌سازی شده و برای حل مشکل منابع آبی زیر زمینی استان اقدامات لازم صورت گیرد.

  وی همچنین به اهمیت کنترل بهره‌برداری از آب‌های سطحی استان اشاره کرد و ابراز داشت: معابر روسطحی آبی در استان باید به گونه‌ای طراحی شوند تا منابع آبی زیر زمینی از این آب تغذیه شوند.

  لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه موضوعات مختلف در حوزه حفاظت از منابع آبی در استان مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

  مهر

   

  برچسب ها : استانداری قم، سید مهدی صادقی، کم آبی
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .