سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  خدا قوت سردارنقدی...
  ثامن : سردار گوارای وجودت شهد شیرین و اکسیژن فرهنگی که از نفس مسیحایی امامت گرفتی هر کجا باشی و در هر سنگری خدمت کنی هنوز همان بسیجی هستی.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛،بسیج زیباترین، خالص ترین و بی ریاترین عنوانی است که بعد از انقلاب اسلامی نسیب عاشقان ولایت شده است، آنهایی که جان در کف اخلاص گذاشته و در عرصه های مختلف برای پیشرفت انقلاب اسلامی ایران در خط مقدم بودند.

  فراتر از همه نگاه ها و جناح های سیاسی و به اعتراف همه آنها بسیج در خط مقدم سازندگی بوده است و چه افتخار بزرگی که 7سال نه ریاست؛ بلکه فرماندهی ،همراهی ،همدلی چنین نهادی را عهده دار بودن.

  سردار محمدرضا نقدی 7سال ریاست یکی از مخلص ترین نهادهای مردمی را عهده دار بود و الحق و النصاف هم بسیجی وار از هیچ تلاشی برای بسیج و بسیجیان دریغ نکرد.

  آنجا که سردار حرف ها و کنایه ها شنید بدون  آنکه خم به ابرو بیاورد به کارش ادامه داد چون می دانست که هدف سردار نقدی نیست هدف تخریب بسیج است ، چون دشمنان بیش از هر قوای مسلح نظامی از بسیج متشکل از مردم عادی ترس و وحشت داشت و هنوز هم دارد.

  سردار نقدی در نامه ای که به مقام معظم رهبری نوشت خود را خادم و نوکر بسیجیان معرفی کرد این یعنی هنوز هم بسیجی هستم و هنوز هم چفیه به دوش منتظر فرمان ولایت هستم.

  هیچ بسیجی! نه بلکه هیچ انسان با مرامی از یاد نخواهد برد پیشرفت در بسیج سازندگی، ارتباط با مردم و فعالیت‌های فرهنگی و تولیدات هنری، سازمان بسیج مستضعفین در زمان فرماندهی سردار نقدی رشد قابل توجهی داشته است.

  در طول ریاست سردار نقدی بسیج مثل همیشه فراجناحی عمل کرد و هر که نیاز بود برای دفاع از انقلاب و آرمان های شهدا به عنوان سکنان دار میراث ارزشمند امام خمینی(ره) وارد میدان شد و از انقلاب دفاع کرد.

  بسیج یادگاری است که بسیجیانش آن را حفظ می کنند فرقی نمی کند چه کسی سکاندار آن باشد هر که بسیجی شد لباسش هم خاکی می شود.

  چه زیبا گفت سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان: ای بسیجی! تا وقتی پرچم اسلام را در افق نصب نکردی حق نداری استراحت کنی.

  سردار گوارای وجودت شهد شیرین و اکسیژن فرهنگی که از نفس مسیحایی امامت گرفتی هر کجا باشی و در هر سنگری خدمت کنی هنوز همان بسیجی هستی که یادگاری است از همرزمانت در دفاع مقدس؛ آنهایی که شهید شدند و آنهایی که جانباز شدند و آنهایی که مانند شما درست مثل خود شما در برابر فتنه های لیبرال های وطنی و  دشمنانی غیر وطنی ایستادگی می کنید و همه تهمت ها و دروغ ها را  به جان می خرید خدا قوت سردار....

  مرضیه مهدیلو

   

  برچسب ها : بسیج،نقدی
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .