سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  آیت الله اعرافی:
  تحریم جدید آمریکا نقض برجام و اثبات بدعهدی آمریکا است
  ثامن : امام جمعه قم با اشاره به تحریم های جدید آمریکا علیه کشورمان گفت: دنیا سخن رهبری را جدی بداند چون تمدید این قانون نقض برجام و بدعهدی آمریکا است.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛آیت الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه قم که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: درخانه ای که زن قدرشناس همسرش نیست و مرد زحمات زن را نمی بیند ارکان سالم و استواری ندارد و در معرض فروپاشی است.

   وی افزود: فرزندانی که در فضایی زندگی می کنند که پدر و مادرآنها به یکدیگر پرخاش کرده و زندگی آرامی وجودندارد رشد نمی کنند و دچار مشکلات می شود.

   مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه انسان باید قدردان نعمت های الهی باشد،گفت: شکر زبانی باید از عمل برخیزد و تمام شکر به این  دلیل است که هم در زبان جاری شود و در عمل آن را جبران کند.

   استاد حوزه علمیه با اشاره به حدیثی از رسول خداعنوان کرد: در برابر خدمت دیگران جبران کن واگر نمیتوانی جبران کنی برای آن شخص دعا کن تا حس کنی که جبران کرده ای.

   رئیس جامعه المصطفی با اشاره به اهمیت تقوا در اسلام گفت: تقوا پناهگاهی است که در قله کوه قرار دارد و تقوایی که قرآن و احادیث ما را به آن فراخوانده ریسمانی با دست آویز استوار و هم پناهگاهی دربرابر آسیب ها است.

   آیت الله اعرافی با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو اظهار داشت: دانشجوی در طراز انقلاب اسلامی باید احیا گر مناسبت 16 اذرباشد ، این دانشجو درس خوان و تولید کننده علم است و آموزش های خود را برای پیش برد اسلام و انقلاب اسلامی به کار می گیرد.

   امام جمعه قم با اشاره به اهمیت وحدت حوزه و دانشگاه تصریح کرد: هرگاه در تاریخ حوزه و دانشگاه به یکدیگر نزدیک شدند افتخار آفرین شدیم و دستاوردهای زیادی برای ملت ایران به همراه داشت و هرگاه این دو نهاد مهم دینی و علمی از یکدیگر فاصله گرفتند دچار خسارت شدیم.

  وی افزود: با مرزهای دانش  و با نقطه ای که علوم انسانی بر مبنای اسلام بازسازی شود فاصله داریم، به عنوان یک نهاد علمی باید نصایح رهبری را آویزه گوش کنیم، حرکت رشد علمی با مشکل روبرو شده است که باید سرعت آن را افزایش دهیم.

  مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه جهان اسلام با توطئه دشمنان دچار آشوب شده است،افزود: جهان اسلام با این همه قدرت می توانست شر اسرائیل را کم کند اما دشمن تلاش می کند که رشد انقلاب اسلامی کم شود و در این راستا ملت ها را به جان یکدیگر می اندازند.

  استاد حوزه علمیه با اشاره به لزوم وحدت ملت های مسلمان عنوان کرد: مراجع و علما فتوا  دادند که به اهل سنت توهین نکنید ، از علمای اهل سنت توقع داریم در برابر تکفیر و اندیشه های باطل ایستادگی کنند، اسرائیل به دلیل تندروی تکفیری ها در امان است.

  رئیس جامعه المصطفی گفت: به تاسی از علمای دین و رهبر معظم انقلاب در موصل و حلب چشم های فتنه را از حدقه بیرون آورده و جهان اسلامی به وحدت می رسد و آرزوی دشمن به گور خواهدرفت.

  آیت الله اعرافی با اشاره به تحریم های جدید آمریکا علیه  کشورمان اظهار داشت: دنیا  سخن رهبری را جدی بداند چون تمدید این قانون نقض برجام و بدعهدی آمریکا است.

  وی با اشاره به لزوم برخورد قاطع مذاکره کنندگان ایران با تحریم های جدید آمریکا گفت: صبر و ملت و شجاعت ملت ایران بر همگان اثبات شده است و انتظار داریم مذاکره کنندگان در برابر دشمنان نترسند چون ملت با آنها است ودشمن بداند این بدعهدی در پرونده اش می ماند.

  قم فردا

   

  برچسب ها : تحریم آمریکا،ایت الله اعرافی،امام جمعه قم
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .