سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  مشارکت بانوان قمی در محور مقاومت سوریه+تصاویر
  ثامن : بانوان قمی در نظر دارند تا آزادی کامل سوریه و حرم های شریف از دست تروریست ها، کمک ها را به صورت مداوم جمع آوری و به سوریه ارسال کنند.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛جمعی از بانوان قمی که از همان روزهای درگیری در سوریه به فکر کمک به مدافعان حرم و همچنین آوارگان جنگ در سوریه بودند در اقدامی خدا پسندانه برای چندمین بار اقلام مورد نیاز را جمع آوری و به سوریه ارسال کردند.

  همه هدایا ارسالی به سوریه مردمی بوده و هیچ ارگان و نهاد خاصی در آن مشارکت نداشته است، اقلام شامل پتو،بالش، لباس گرم، مواد غذایی و...است.

  بانوان قمی در نظر دارند تا آزادی کامل سوریه و حرم های شریف از دست تروریست ها، کمک ها را به صورت مداوم جمع آوری و به سوریه ارسال کنند.

  یکی از بانوان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در حال حاضر سوریه محور مقاومت است اما متاسفانه  همانند شهدای مدافع حرم ، این محور مقاومت بسیارمظلوم واقع شده است و رسانه های دشمن نیز مدام بر علیه این محور فعالیت می کنند، سوریه در زمان جنگ تنها کشوری بود که به ایران کمک کرد و در حال حاضر ما باید هم به خاطر امنیت حرم عقیله بنی هاشم(س) و هم به خاطر امنیت کشور ایران و هم به خاطر پشتیبانی سوریه از ایران در زمان دفاع مقدس در مبارزه با تروریست های ضد اسلام به انها کمک کنیم.

   

  برچسب ها : قم ، سوریه
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .