چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  حضور فرزندان شهدا در یادواره ها دشمنان را زجر می دهد+تصاویر
  ثامن : همسر شهید سراجی خاطر نشان کرد: خون همه شهدای ما از زمان انقلاب تا به امروز به ناحق توسط آمریکا و گروه های وابسته به آمریکا ریخته می شود این را همه خانواده شهدا از جمله خانواده شهدای مدافع حرم می دانند و هرگز با امریکا صلح نخواهند کرد.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛سارا سادات راباط جزی همسر شهید مدافع حرم سعید سامانلو و فرزند شهید سید محمد رباط جزی در گفتگو با خبرنگار ثامن اظهار داشت: برگزاری یادواره شهید زین الدین، سرداران و6هزار شهید استان قم بعد از گذشت 30نشان می دهد که یاد شهدا همیشه در جامعه زنده است.

  وی گفت: مدافعان حرم هم که این روزها با گذشتن از همه علایق دنیایی عباس های حضرت زینب(س) شدند با مطالعه وصیت نامه و زندگی نامه همین شهدای دوران دفاع مقدس راه و هدف خود را انتخاب کردند.

  همسر شهید سامانلو تصریح کرد: مطالعه وصیت نامه و زندگی شهدا وبرگزاری یادواره های شهدا در طول سال خودش مکتب انسان سازی و شهادت طلبی است، خانواده شهدای از انقلاب تا به امروز وقتی می بینند که شهدا و یاد و نام شهدا برای مردم مهم است خوشحال می شوند و باعث آرامش انها می شود.

  رباط جزی بیان داشت: شهید سامانلو نیز در طول حیات خود بسیار به شهدا متوسل می شد و به گلزار شهدا می رفت، همسران و مادران شهدا در این زمینه نقش مهمی دارند همه شهدا و همه آنهایی که این روزها در دفاع از حریم اهل بیت(ع) مشغول جانفشانی هستند در دامن مادران  و در کنار همسرانی بودند که انها نیز با خدا معامله کرده و سختی ها را به قیمت خوشنودی خدا به جان خریدند.

  علی فرزند شهید مدافع حرم سعید سامانلو در حال سخنرانی در جمع ارتشیان

  وی گفت: راه شهادت  و تربیت سربازان امام زمان(ع)تا ظهور حضرت مهدی(ع) ادامه دارد، زیرا حرارت عشق امام حسین(ع) هرگز خاموش نخواهد شد، پسرم علی سامانلو با سن کمی که دارد مانند پدر بزرگ شهیدش سید محمد رباط جزی و پدرش شهید سعید سامانلو به دنبال رضایت خدا و امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری است و بعد از شهادت پدرش سلاح دوربین به دست گرفته و به عنوان عکاس و خبرنگار شهدا مشغول فعالیت است.

  همسر شهید مدافع حرم افزود: حضور فعال فرزندان و خانواده شهدا با وجود همه سختی ها یی  که دارند در یادواره ها و مراسم های شهدا برای دشمنان نظام زجرآور است زیرا انها می خواهند با این کارها مردم را از اسلام و نظام دلسرد کنند اما خون شهدا حرارت عشق به اسلام و ولایت را بیشتر می کند اینجاست که دست خدا و اهل بیت(ع) اشکار می شود.

  محمد حسین فرزند شهید مدافع حرم سعید سامانلو در نمایشگاه یاد یاران

  همچنین سیده زهرا حسینی نیا همسر شهید مدافع حرم محمد حسین سراجی در گفتگو با خبرنگار ثامن اظهار داشت: در یادواره هایی که برای شهدا گرفته می شود شهدا و راه و منششان بیشتر شناخته می شود، مردم آگاه تر می شوند و برخی ها هم از نزدیک متوجه می شوند که شهدا به خاطر چه و برای چه کسی به میدان رزم رفته و شهید شدند.

  وی بیان داشت: من به عنوان یک همسر شهید از زبان همسران شهدا می گویم دوست دارم همانطور که همسرانمان خالصانه رفتند و جانشان را فدای حضرت زینب(س) کردند جوانانمان با اطاعت از امر رهبر عزیزمان سید علی خامنه ای با شجاعت گوش به فرمان ایشان باشند زیرا همین گوش به فرمان بودن به امر ولی بزرگترین ترس را به دل دشمنان اسلام می اندازد.

  امیر محمد فرزند شهید مدافع حرم محمد حسین سراجی در یادواره شهدا

  همسر شهید سراجی خاطر نشان کرد: خون همه شهدای ما  از زمان انقلاب تا به امروز به ناحق توسط امریکا و گروه های وابسته به آمریکا ریخته می شود این را همه خانواده شهدا از جمله خانواده شهدای مدافع حرم می دانند و هرگز با امریکا صلح نخواهند کرد.

  امیرعلی فرزند شهید مدافع حرم محمد حسین سراجی

  همسر شهید مدافع حرم بیان داشت: توصیه ای  دارم برای دخترهای گل سرزمینم ، شهدای ما رفتند تا دشمن وارد کشورمان ایران نشود و چادر بی بی زینب(س) از سرش شما ها نیافتد شما دختر های گل با پوشیدن چادر حضرت زینب(س) نشان بدهید که خون شهدا هیچ موقع پایمال نخواهد شد و راه این شهدا را با حفظ حجاب نگه خواهیم داشت.

  گقتگو از مرضیه مهدیلو

   

   

   

   

  برچسب ها : شهید مدافع حرم، شهید
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .