چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  نظر معاون وزیر ارشاد در خصوص انتقاد پذیری دولت
  ثامن : رئیس بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها گفت: رسانه ها بهترین محل برای پیگیری مطالبات رهبری و مطالبات افکار عمومی در بخش اقتصاد مقاومتی است

  حسین انتظامی رئیس بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفتگو با خبرنگار سایت خبری ثامن اظهار داشت: رسانه هانسبت به سیاست های کلی نظام توجه دارند و شعار امسال بر گرفته از سیاست کلی اقتصاد مقاومتی است.

  معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسانه ها بهترین محل برای پیگیری مطالبات رهبری و مطالبات افکار عمومی در بخش اقتصاد مقاومتی است و باید این مسئله  را دنبال کنند، به نظرم رسانه ها در زمینه پیگیری مسئله اقتصاد مقاومتی موفق بوده اند اما باید تلاش بیشتری کنند تا این امر توسعه پیدا کند.

  رئیس بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها تصریح کرد: باید هم رسانه ها و هم مسئولین  بدانند روح حاکم بر اقتصاد مقاومتی چیست، اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست که مدام آن را تکرار کنیم، توجه به تولید داخلی و تشویق مردم به مصرف تولیدات داخلی، ایجاد فرهنگ بی اعتنایی نسبت به محصولات خارجی ، توجه به اقتصاد دانش بنیان،توجه به کارآفرینان و کمک به معرفی تولیداتشان یکی از رسالت های رسانه است.

  انتظامی افزود: همچنین تلاش برای رفع مقررات دست و پا گیر از سیستم اداری به منظور اینکه یک تولید کننده بتواند بهتر به امر تولید بپردازد یکی از کارهایی است که یک رسانه می تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی انجام دهد.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا دولت یازدهم ظرفیت پذیرش انتقاد در این زمینه را از رسانه ها دارد؟ گفت: طبیعتا وقتی رسانه ها سیاست های کلی نظام را پیگیری می کنند باید از مجریان و دولت هم انتقاد کنند، باید همه از انتقاد استقبال کنند کسی که کار رسانه  انجام می دهد باید با آغوش باز انتقاد وی را پذیرفت و درصدد اصلاح امور برآمد و با پذیرش انتقاد، رسانه مورد تشویق قرار گیرد .

   

  برچسب ها : نمایشگاه مطبوعات،وزیر ارشاد،معاون وزیر ارشاد
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .