چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  نماینده مجلس:
  برخورد دولت شایسته نبود!
  ثامن : موسوی لارگانی گفت: برخورد دولت یازدهم با مطبوعات منتقد برخورد شایسته ای نبوده است بعضا با منتقدین چه منتقدین دست به قلم از اصحاب رسانه و چه منتفدین غیر رسانه ای شاهد برخورد های غیر منطقی بودیم

  سیدناصر موسوی لارگانی عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص شعار نمایشگاه مطبوعات در گفتگو با خبرنگار سایت خبری ثامن اظهار داشت: به علت این که مجلس صحن علنی ندارد و هفته سرکشی به حوزه انتخابیه است از نمایشگاه مطبوعات امسال بازدید نکردم،اما  با توجه به شعار نمایشگاه مطبوعات باید گفت شاهد شفافیتی که باید و شاید از برخی مطبوعات نیستیم.

  وی گفت: بعضی مواقع برخی از مطبوعات واقعیت را آنطور که وجود دارد عنوان نمی کنند و بعضی مواقع در نوشته ها و خبرهایشان غلو می کنند و مطالبی را عنوان می کنند که واقعیت ندارد و البته در برخی موارد مطلب برای مردم روشن است زیرا واقعیت را مردم بهتر از آن مطلبی که در مطبوعات آمده مطلع هستند.

  نماینده مجلس افزود: مطبوعات و رسانه ها هر چه دارای شفایت باشند اعتماد مردم به رسانه و مطبوعات بیشتر می شود و در نهایت اعتماد به نظام و اعتماد به دولت و مجلس بیشترمی شود.

  موسوی لارگانی تاکید کرد: برخورد دولت یازدهم با مطبوعات منتقد برخورد شایسته ای نبوده است بعضا با منتقدین چه منتقدین دست به قلم از اصحاب رسانه و چه منتفدین غیر رسانه ای شاهد برخورد های غیر منطقی بودیم، در پاسخ به انتقادهایی که صورت می گرفت، دولت افراد منتقد را افراد بی سواد و ناآگاه خطاب می کرد وگاهی نسبت های داده می شد که باعث سرکوب انتقاد کننده می شد.

  وی گفت: انتقاد سازنده باعث می شود که اگر کاستی و مشکلی در کار است برطرف شود باید از منتقدان رسانه ای و غیر رسانه ای استقبال شود ، در کلام معصوم هم داریم که صحبت را باید از زبان دشمن هم بگیریم و بخش های خوب آن را استفاده کنیم و قسمت های ناشایست آن را دور بریزیم.

  نماینده مجلس در پایان تصریح کرد: در برابر انتقاد، دولت نباید منتقدین را سرکوب کند باید از منتقدان استقبال کند تا کم و کاستی ها را برطرف کند و به خلاف های صورت گرفته آگاهی پیدا کند تا در آینده  آن خلاف ها تکرار نشود.

   

  برچسب ها : نمایشگاه مطبوعات،دولت
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .