چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  در گفتگو با نماینده مجلس مطرح شد؛
  نخستین هزینه انتخاباتی روحانی!
  ثامن : موسوی بیان داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تعبیری به خاطر جلب نظر برخی از مخاطبین در آستانه انتخابات پیش رو کنار گذاشته شد، مخصوصا در بحث اجرای کنسرت در مشهد و قم که مورد اعتراض مردم و علما قرار گرفت، وزیر ارشاد چون نتوانست در برابر اعتراض ها پاسخگو باشد، وزیر را مجبور کردند استعفا دهد.

  سید ناصر موسوی لارگانی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری ثامن اظهار داشت: مسائل فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است از دوسال پیش در مورد نامگذاری سال دقت کنیم متوجه می شویم مقام معظم رهبری در نامگذاری سال موضوع فرهنگ را در کنار اقتصاد آورده اند.

  وی بیان داشت: اما در حال حاضر دغدغه مردم اشتغال و معیشت است و اگر دولت برنامه ریزی خاصی دارد باید در ارتباط با معیشت مردم باشد رهبر معظم انقلاب هم در مورد بحث اشتغال در جلسه ای که در اول دوره با نمایندگان مجلس داشتند فرمودند خجالت من از آن جوانی که شب دست خالی به منزل می رود بیشتراست، این یعنی حضرت اقا هم در کنار فرهنگ دغدغه معیشت و اشتغال مردم را دارد.

  نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: زیر مجموعه وزارت خانه هایی که وزرایش استعفا دادند مخاطبین زیادی دارند، اما نکته قابل توجه این است که در نامه ای که شخص رئیس جمهور در جواب نامه وزیر ورزش و جوانان داده  از وی و اقدامات وی در طول سه سالی که متصدی وزارت ورزش و جوانان بوده بسیار تشکر و قدردانی کرده است و گفته در این مدت شاهد پیشرفت ها و افتخارات  زیادی بوده ایم! اینجا جای تعجب است اگر عملکرد وزیر قابل تقدیر و قابل توجه است چرا این پایان دوره که چیزی ازعمر دولت یازدهم باقی نمانده این استعفا و مسائل به وجود آمد؟ عمل و گفتار دولت تناقض دارد.

  موسوی بیان داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تعبیری به خاطر جلب نظر برخی از مخاطبین در آستانه انتخابات پیش رو کنار گذاشته شد، مخصوصا در بحث اجرای کنسرت در مشهد و قم که مورد اعتراض مردم و علما قرار گرفت، وزیر ارشاد چون نتوانست در برابر اعتراض ها پاسخگو باشد، وزیر را مجبور کردند استعفا دهد.

  نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: استعفا های اخیر برنامه ریزی ها برای انتخابات سال 96 است، وزرا به صورت حساب شده استعفا دادند، در خصوص استعفای وزیر آموزش و پرورش باید گفت این مسئله کاملا روشن است که اگر یک وزیر در طول سه سال نتوانست مشکلات جامعه فرهنگیان را حل کند کنار گذاشته شود و یک فرد هر چه قدر هم توانمند باشد نمی تواند درعرض چند ماه کاری از پیش ببرد.

  وی گفت: اگر قرار باشد تغییرات درسطح وسیع در دولت انجام شود یک زمان طولانی را می طلبد که این تغییرات جوابگو باشد و نتیجه مورد نظر به دست بیاید زیرا با توجه به زمان باقیمانده از دولت یازدهم این استعفاها نمی توان در راستای بهبود وضع وزارت خانه ها باشد مگر اینکه یک نفر قادر به انجام معجزه باشد تا در این دوماه اینده برای دولت معجزه کند.

  موسوی تصریح کرد: تا دوماه آینده کشور وارد فضای انتخابات خواهد شد و مردم بر اساس همین سه سال قضاوت خواهند کرد و قطعا با این جابه جایی ها کاری از پیش نمی رود.

   

   

  برچسب ها : استعفا،روحانی
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .