چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  پربازديدها
  پربحث ترین ها
  پربحث ترين ها
  توهین به ترک زبانان نیروگاه قم توسط سایت منتسب به هاشمی رفسنجانی+سند
  ثامن : سایت اصلاح طلب انتخاب علت رای اول شدن امیرآبادی در قم را ترک زبان بودن وی دانست.

  به گزارش سایت خبری ثامن؛سایت اصلاح طلب "انتخاب" منتسب به هاشمی رفسنجانی روز گذشته در تحلیلی به علت دوم شدن لاریجانی در قم پرداخت و دلیل رای آوردن امیرآبادی در قم را ترک زبان بودن وی دانست!

  سایت اصلاح طلب انتخاب نوشت" یک نکته کلیدی در توفیق امیرآبادی نیز آرای قومیتی ترک زبانان قم است که بویژه در منطقه بسیار بزرگ نیروگاه قم سکونت دارند و از قبل نیز قابل پیش بینی بود. چنان که مرحوم خلخالی نیز رای عمده خود را از همین منطقه داشت. از این رو در این دوره برای سنجش محبوبیت جریان پایداری، رای ذوالنور را باید ملاک قرار داد؛ بویژه که در روستاها هم برای فهرست سه نفره این جریان کارهای ویژه شده بود."

  این سایت در توهینی آشکار قومیت و ترک زبان بودن امیرآبادی را عامل رای دادن مردم نیروگاه به وی دانست و در نهایت برای انتقام از نه گفتن مردم قم به کاندیاهای مورد نظر آنها، ترک زبانان نیروگاه را فاقد فهم سیاسی دانست که نمی توان رای آنها به امیرآبادی را ملاک تفکر سیاسی آنها دانست و تنها علت را همان قومیت دانست.

  رهبر معظم انقلاب  در سفر  پربرکتشان در سال 89 به استان قم که فرمودند: منطقه نیروگاه با همه محرومیت‌هایی که دارد مردم آن جزو مشتاق‌ترین و علاقه‌مندترین مردم در جهت آرمان‌های انقلاب‌اند.

  مردم نیروگاه بیشترین آمار شهدا در قم را دارد همچنین بیشترین آمار شرکت‌کنندگان در انتخابات مختلف مربوط به منطقه نیروگاه قم است تقریباً در آستانه هر انتخاباتی مرکز تبلیغات کاندیداها قم است.

  برچسب ها : تبلیغات انتخاباتی ، انتخابات مجلس ، قوانین
  *نام و نام خانوادگي :

  پست الکترونيکي :

  *مطلب :
  ۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
  ۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
  ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
  ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .